GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 21.10.2018, svátek má Brigita
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » INSPIRACE/RESTAURACE

Oslavte stylově konec pracovního týdne. Každý pátek s Jackem

 

 

 

 

Kazdy patek s Jackem

Povolit po celém týdnu kravatu anebo zout lodičky, sednout si s přáteli do baru a jen tak se bavit. Na tento zasloužený odpočinek se těšíme všichni. Od července vám ho zpříjemní i kvalitní prémiové jemné pití. Pod heslem „Protože si to zasloužíte" spouští v podnicích v celé České republice Jack Daniels whiskey dlouhodobou a pravidelnou aktivitu Jack Friday. Pátky s Jackem budou podpořeny také facebookovou aplikací Páteční pátračka.


Jedním z nejoblíbenějších způsobů odpočinku od práce je nejen v Čechách od nepaměti „zajít na jedno." V rutinním běhu všedních dní si každý s chutí zajde popovídat s přáteli a potěšit se oblíbeným pitím. Od července budete mít možnost si tyto chvíle vychutnat navíc s prémiovým drinkem. Každý pátek na vás čeká Jack Daniel a jeho jemná vytříbená whiskey. Každý bar vám nabídne svoji verzi Jack Friday, mohou vás zde potkat drinky za zvýhodněnou cenu nebo zajímavé dárky.


Pátky s Jackem vychází z tradice palírny této americké whiskey, kdy je každý zaměstnanec pravidelně na konci prvního týdne v měsíci odměněn za svou práci lahví Jack Daniels whiskey, na jejíž výrobě se sám podílí. Protože nárok na odměnu po práci nemají jen zaměstnanci palírny Jacka Daniela, pátky s Jackem se přirozeně rozšířily i do amerických barů.


Svůj odpočinkový drink si od 18. července vychutnáte i v českých podnicích. V jakém podniku se tato akce bude konat, můžete také zjistit prostřednictvím facebookové aplikace Páteční páračka. Sbírejte indicie, získejte heslo a zajděte pro překvapení od Jacka.


Udělejte každý pátek příjemnou tečku za pracovním týdnem. Jack Friday je dnem, kdy je třeba vydechnout a odměnit se dobrým pitím. Jackův bar naleznete snadno také podle plakátů se známým logem. Více informací také na Facebooku, na stránce Jack Daniels Czech Republic. http://www.facebook.com/jackdanielsczechrepublic

 

 

 

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

11.07.2011 - 21:57:10

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

14.06.2010 - Léto svádí k mámení

I když to venku na léto moc nevypadá, podle kalendáře ...

21.06.2010 - Brambory známé i neznámé

Mezi oblíbené přílohy nejenom v našem kraji určitě patří brambory. ...

21.01.2010 - Speciální a neobvyklá piva české provenience

Přes určitý pokles v posledním roce stále platí, že Česká republika ...

14.09.2011 - Calvados - pálenka s historií

Calvados je typickým francouzským destilátem. Vyrábí se destilací zkvašeného jablečného ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2018 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.