GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 30.03.2020, svátek má Arnošt
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » BAR

Přihlašování do soutěže Finlandia Vodka Cup a hlasování na webu zahájeno od 18. října!

 

 

Prihlasovani do souteze Finlandia Vodka Cup a hlasovani na webu zahajeno od 18. rijna!Finlandia vodka volá barmany, nabídne jim zážitek, slávu a až 400 000 Kč


Přihlašování barmanů do prestižní mezinárodní barmanské soutěže Finlandia Vodka Cup, která se koná již po čtrnácté, začalo 18. října. Možnost registrovat sebe se svou originální recepturou long drinku mají barmani do 23. listopadu na webu www.finlandia.com. Finlandia každoročně nabízí možnost prezentovat sebe a svoji zemi všem barmanům. I letos se každý může chopit příležitosti a před mezinárodní porotou dokázat, zda si jeho umění zaslouží uznání a patřičné ocenění.


Do velkého mezinárodního finále ve Finsku postupuje devatenáct nejlepších barmanů ze všech zemí světa. O postupu barmanů rozhodnou od 18. října také kromě odborníků i jejich známí a kamarádi. Za jejich hlasy zaslané do 23. listopadu totiž barmani získají body navíc.


Seznam prvních devatenácti finalistů bude zveřejněn 9. prosince. Od tohoto data také bude zahájeno opět hlasování veřejnosti o posledním postupujícím barmanovi, který se zúčastní velkého finále přímo ve Finsku. Už nyní je na čase mobilizovat všechny fanoušky barmanského umění a připravit je na možný mezinárodní fanouškovský boj o postup svého reprezentanta.


Finále se uskuteční na přelomu ledna a února 2012 tradičně v samotném srdci Laponska. Povinnými drinky pak budou Long drink dle registrované receptury, Aperitiv dle zaslané receptury (finálová receptura musí být zaslána nejpozději do 20. 1. 2012) a Quick mix.


Zařadíte se po bok Milana Zaleše, finalisty z předcházejících dvou ročníků Finlandia Vodka Cupu? Zkuste zabojovat o výhru až 400 000 Kč! Finlandia Vodka se těší na hojný počet přihlášených originálních receptur a barmanských individualit!

 

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

18.10.2011 - 12:34:12

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

26.12.2009 -

reklama:

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.