GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 27.05.2020, svátek má Valdemar
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » BAR

Bacardi Flair Show

 

 

Bacardi Flair Show Czech & Slovak Bartender Competition 2011


Bacardi, celosvětově nejoblíbenější rum, připravil soutěž pro barmanskou elitu z Čech a Slovenska, jejíž finále proběhne 22. října v prostorách pražského P.M. klubu. Hraje se o celkové prize money 100.000,- Kč. Po vyhlášení soutěže bude následovat after party.


Soutěž Bacardi Flair Show je určena pro barmany z České a Slovenské republiky, kteří se do ní mohou přihlásit prostřednictvím přihlášky na stránkách www.bacardiflairshow.cz. Tu je třeba organizátorům odeslat nejpozději do 12. října 2011. Následně proběhne 17. října kvalifikace, kde soutěžící předvedou 4 minuty svého soutěžního vystoupení technikou flair bartending. Povinným koktejlem je Original Bacardi Cuba Libre a následně inovativní fancy drink. Na základě tohoto kola postoupí 8 barmanů do finále. Porota má navíc možnost udělit jednomu z nepostupujích divokou kartu pro účast ve finále.


Ve finále se tak 22. října utká celkem 9 barmanů, kteří budou připravovat 2 koktejly. Prvním povinným bude Original Bacardi Cuba Libre, druhým bude libovolný, dosud neprezentovaný koktejl, jehož hlavní ingrediencí musí být rum Bacardi Superior. První drink musí být připraven technikou working flair, fancy drink technikou exhibition flair.


Porota složená se zástupců odborné veřejnosti a VIP osobností vybere vítěze soutěže, který si odnese šek na 60.000,- Kč, druhý v pořadí získá výhru 30.000,- a za třetí místo je vypsáno 10.000,- Kč. „Věřím, že se na Bacardi Flair Show dočkáme úžasných výkonů v podání barmanských špiček z Čech i Slovenska," říká brand manager značky Bacardi Martin Brodský.


Po skončení finálového kola soutěže proběhne v prostorách P.M. klubu after party, kde bude představen nový produkt v portfoliu světové rumové jedničky - Bacardi OAKHEART. Je připraven bohatý program včetně tanečního vystoupení, beatboxu a DJ.

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

07.09.2011 - 07:22:01

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

20.08.2010 - Jak se loni dařilo pražským hotelům

Společnost Labartt Hospitality ve spolupráci s ...

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.