GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 05.04.2020, svátek má Miroslava
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Společnost William Grant & Sons sklidila další úspěchy v mezinárodní soutěži

 

 

Spolecnost William Grant and Sons sklidila dalsi uspechy v mezinarodni souteziNezávislá rodinná palírna William Grant & Sons byla letos v listopadu na udílení prestižních cen Mezinárodní soutěže vín a destilátů (International Wine and Spirit Competition, IWSC) jmenována výrobcem roku a mezinárodním výrobcem destilátů roku. Průkopník mezi výrobci alkoholických nápojů získal na udílení cen IWSC vedle těchto prestižních titulů i trojici trofejí a 51 medailí.


Společnost William Grant & Sons titul výrobce roku obhájila z minulého roku a je to již počtvrté, co jí byl od roku 1999 udělen. Za posledních 12 let byla společnost v soutěžích ISC (International Spirits Challenge) a IWSC vyznamenána již devětkrát. Nejlépe si vedla whisky Glenfiddich, která získala zlato pro každou ze svých základních variant - od dvanáctileté po čtyřicetiletou.


Brian Kinsman, zastávající ve společnosti William Grant & Sons pozici sladovnického mistra a mistra míchání, k dosaženému úspěchu říká: „Z toho, že jsme byli jmenováni výrobcem roku a mezinárodním výrobcem destilátů roku, máme ohromnou radost. Titul výrobce roku jsme v IWSC získali již loni, v roce 2010, a je fantastické, že se nám tohoto projevu uznání dostalo v roce 2011 znovu. Dokazuje to úsilí, které na přípravu alkoholických nápojů celý náš pracovní kolektiv vynakládá."


International Wine & Spirit Competition byla založena v roce 1969 a je první soutěží tohoto druhu na mezinárodní scéně. Jejím cílem je podporovat kvalitu a znamenitost nejlepších světových vín, destilátů a likérů. Hodnocení je dvoustupňové - ochutnávání vzorků naslepo, po kterém následuje chemická a mikrobiologická analýza.

 


The International Spirits Challenge jako každý rok podporuje jedinečnou kvalitu lihovin a je jednou z nejuznávanějších soutěží na světě. Je založena na pečlivém a nezávislém hodnocení několika odborníků v různých kategoriích a slouží k podpoře výroby vysoce kvalitních lihovin. Letošní rok byla i v této soutěži ve své kategorii oceněna zlatou medailí Grants 12 Year Old a Grants Ale Cask Finish.

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

07.12.2011 - 07:29:30

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

26.12.2009 -

reklama:
všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.