GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 23.10.2018, svátek má Teodor
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Nechte se zlákat prohibičním MARTINI menu

 

 

Nechte se zlakat prohibicnim MARTINI menu …

Martini pro vás připravilo drinky s nádechem dobrodružství.  Užijte si lahodné, osvěžující koktejly i v době prohibice...

 

Martini vás provede celým večerem, je jen na vás, jakou variantu zvolíte. Vychutnejte si ho jako skvělý aperitiv jednoduše na ledu, nebo si dopřejte skvělé „long drinky". Vermuty a sekty Martini nabízejí širokou škálu chuťových profilů, které pro vás vyladili naši nejlepší barmani.

 

Koktejly jednodušší na přípravu, například Martini Red Point či Martini Code, se skvěle hodí pro domácí prohibiční párty ve stylu Chicaga 20. let. Máte spíše chuť vyrazit do víru nočního života a prožit kouzlo zakázaného? Nechte si Martini koktejly namíchat ve vašem oblíbeném baru!  Vyzkoušejte Martini Royale, který v sobě kombinuje svůdné bublinky prosseca a delikátně kořeněný vermut Rosato.  Nebo si objednejte Prohibiční Tea, příjemně vás překvapí rafinovanou ovocnou chutí.

 

Prohibiční zákaz se týká prodeje produktů s obsahem alkoholu vyšším než 20 %. Vermuty, stejně jako řada sektů Martini, tuto zapovězenou hranici nepřekračují. Proto si je v těchto dnech můžete s klidem vychutnat ve všech barech, nebo zakoupit v maloobchodní i velkoobchodní síti.

 

Martini je prémiovou značkou s dlouholetou tradicí, sahající až do šedesátých let 19. století. Díky jedinečné receptuře a skvělé chuti se stalo celosvětově nejproslulejším vermutem. V poslední době byla na trh uvedena také řada vynikajících sektů Martini. Jedná se o značku symbolizující vytříbený styl a eleganci. Martini je esencí italské módy a designu. V minulosti se značka spojovala se jmény jako je Monika Bellucci, George Clooney a spolupracovala s proslulým módním domem Dolce&Gabbana.

 

 Značka Martini je součástí portfolia společnosti Bacardi-Martini, jednoho z největších světových výrobců alkoholu. V České republice jej distribuuje společnost Brown-Forman.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

21.09.2012 - 08:43:35

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

14.06.2010 - Léto svádí k mámení

I když to venku na léto moc nevypadá, podle kalendáře ...

21.01.2010 - Speciální a neobvyklá piva české provenience

Přes určitý pokles v posledním roce stále platí, že Česká republika ...

21.06.2010 - Brambory známé i neznámé

Mezi oblíbené přílohy nejenom v našem kraji určitě patří brambory. ...

14.09.2011 - Calvados - pálenka s historií

Calvados je typickým francouzským destilátem. Vyrábí se destilací zkvašeného jablečného ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2018 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.