GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 05.06.2020, svátek má Dobroslav
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Jack Daniels Family

 

 

Vychutnejte si v novém roce celou rodinu 

 

Jack Daniels je legendární známka kvalitního požitku z dobré whiskey. Na českém trhu nenarazíte jen na klasickou Old No. 7, ale na celou rodinu Jack Daniels. Labužníkům je Tennessee Whiskey dostupná ve třech podobách a každá z nich se může chlubit jedinečností svého charakteru. V rodině Jack Daniels se budete skutečně cítit jako doma. Seznamte se s jejími členy a nalaďte se v novém roce příjemným zážitkem z klasické chuti.

 

Vychutnejte si v novem roce celou rodinu

  

 

Nikdo nepečuje o svoji rodinu tak vytříbeně jako Jack Daniels. Za chutí tradiční Tennessee Whiskey stojí léta zkušeností a jedinečná metoda výroby. Základem Jack Daniels Tennessee Whiskey je neupravovaná 13°C chladná pramenitá jeskynní voda. Tělo chuti whiskey utváří směs kvalitní kukuřice, žita a ječmenného sladu, ale své typické vlastnosti získává až po destilaci následným překapáním přes třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného. Tato originální metoda dodává Jack Daniels Tennessee Whiskey jedinečnou jemnou kouřovou chuť.


Po procesu destilace a překapání přes uhlí z javoru cukrodárného je takto zjemněná whiskey uložena do sudů z bílého amerického dubu. V nich už léta dozrává pravá Jack Daniels Tennessee Whiskey. Odtud pochází všichni členové Jackovy rodiny, ovšem každý z nich vyniká díky specifickému procesu výroby jiným charakterem uspokojujícím chutě všech milovníků kvalitní whiskey.

 


Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey výhodně koupit


Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey je světově nejproslulejší a nejprodávanější Tennessee Whiskey a druhou nejprodávanější whiskey na světě vůbec. Jedinečná jemná chuť a vůně vzniká na základě originálního receptu Jacka Daniela. Dvakrát destilovaná whiskey zraje v nových dubových sudech minimálně 4 roky.

 

 

Gentleman Jack výhodně koupit


Už za svého života dělal Jack pokusy s dvojím překapáváním přes dřevěné uhlí. V roce 1988 obnovili Jackovi následníci tento starobylý proces a dali tak znovuvzniknout mimořádně jemné whiskey. První překapávání probíhá stejně jako u ostatních druhů ještě před uložením do sudů, druhé až po zrání. Po ochutnání ucítíte na jazyku vanilku, karamel a mandle.

 

 

Jack Daniels Single Barrel výhodně koupit

 

Každý sud whiskey zraje trošku jinak v závislosti na tom, jak a kde byl uložen. Pro to, aby byla zaručena vyvážená chuť whiskey, jsou obsahy sudů smíchávány. Jack Daniels Single Barrel je však výjimečná tím, že je stáčena vždy jen z jednoho sudu, který zraje v nejvyšších patrech skladů zhruba o 2 roky déle než ostatní druhy. Výrazná, plná chuť whiskey, v níž ucítíte aroma vanilky a karamelu, se může lehce lišit, stejně jako barva. Shodná však bude vždy její kvalita.

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

06.01.2011 - 17:04:39

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

20.08.2010 - Jak se loni dařilo pražským hotelům

Společnost Labartt Hospitality ve spolupráci s ...

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

26.12.2009 -

reklama:
všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.