GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 01.04.2020, svátek má Hugo
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Becherovka vyrobila Minimrazničky na správné namražení Becherovky

 

 

Minimraznicky na spravne namrazeni BecherovkyVíte, jaká je ideální teplota pro servírování Becherovky nebo Becherovky Lemond? Jste si jisti, že právě ve vašem oblíbeném baru servírují tyto dva lahodné nápoje namražené na tu správnou teplotu? Pokud o tom pochybujete, pak vězte, že společnost Jan Becher - Karlovarská Becherovka se rozhodla uvést do tisícovky vybraných barů v České republice a na Slovensku speciální mini mrazničky vyvinuté na míru správnému namražení Becherovky a Becherovky Lemond.

 


Společnost Jan Becher - Karlovarská Becherovka vzala správné servírování Becherovky do svých rukou a rozhodla se vyrobit jedinečné mini mrazničky, které zajistí, aby majitelé barů či restaurací a především barmani servírovali Becherovku či Becherovku Lemond přesně tak, jak se má, tzn. ledově vychlazenou. Dle odborníků na Becherovku má být tento nápoj servírován při teplotě -4 až -6C, právě tak si totiž mohou její konzumenti dokonale vychutnat rozmanitost chutí, které Becherovka nabízí. Stejná teplota je vhodná také pro servírování Becherovky Lemond.


Robert Koblasa, On Trade Channel Development Manager z oddělení Trade Marketing společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., k výrobě mini mrazniček uvedl: „Výroba mini mrazniček byla vzhledem k jejímu prvenství na české barové scéně a specifickým nárokům na technologické zpracování poměrně náročná. Návrh a výrobu dvou typů mini mrazniček zajistila zahraniční firma a zaměřila se přitom na několik důležitých požadavků, které obě mini mrazničky splňují. Velký důraz byl kladen na nízkou spotřebu energie, nenáročnou obsluhu a údržbu a na možnost rychlého namražení. Oba typy mini mrazniček disponují inteligentními systémy, jako je automatické odpařování nebo vyhřívání skla proti zamlžení."


V současnosti jsou obchodními reprezentanty společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka distribuovány oba typy mini mrazniček. První typ je označen Minimraznička IG35 a její rozměry jsou 390 x 406 x 710 mm (šxhxv). Do tohoto typu mrazničky se vejde až sedm litrových lahví Becherovky či Becherovky Lemond a její spotřeba energie je 1, 8 kWh/24h. Druhý typ, Minimraznička IV30, je o něco menší s kapacitou čtyř litrových lahví a s rozměry 370 x 420 x 495 mm (šxhxv). Tento typ mini mrazničky má spotřebu energie 1,4 kWh/24h.

 


Obě mini mrazničky jsou od začátku listopadu 2010 umísťovány ve vybraných barech a restauracích, kterým záleží na tom, aby jejich hosté měli možnost vychutnat si Becherovku či Becherovku Lemond ledově vychlazenou.

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

06.01.2011 - 17:46:35

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

26.12.2009 -

reklama:
všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.