GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 27.05.2020, svátek má Valdemar
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Finlandia oslavuje

 

 

 

Finlandia oslavuje Finlandia oslavuje: Dvě ocenění z nejvyšších světových soutěží

 

Tento rok se pro Finlandii nese v duchu úspěchu. Neochucená Finlandia Vodka Classic získala první místo na Ultimate Spirits Challenge. Bojovala na začátku března v New Yorku mezi 35 zúčastněnými vodkami a letos si vysloužila dokonce nejvyšší ocenění této soutěže, tzv. Chairman´s Trophy. Kromě velké výhry Finlandia Classic byla znovu oceněná jednoznačnou volbou poroty na soutěži World Spirits Competition 2011 v San Francisku i vodka Grapefruit Fusion. Získala tak třetí (2007, 2010, 2011) zlatou medaili v řadě v kategorii ochucených vodek.


Finlandia Classic přesvědčila o své nesporné kvalitě porotu v letošní soutěži Ultimate Spirits Challenge. Umístění na prvním místě doplnila i výhra významné Charmain´s Trophy, která je považována za největší poctu v kategorii neochucených vodek. Získává ji vodka, která se ve všech 27 hodnocených disciplínách umístí na prvním místě, což letos Finlandia dokázala.


Na tuto významnou výhru navázala vzápětí další. Finlandia Grapefruit Fusion byla oceněna dvojnásobným zlatem v soutěži World Spirits Competition v San Francisku. Byla navíc vyhlášena i nejlepší aromatizovanou vodkou, což je vůbec nejvyšší udělované ocenění naopak v kategorii vodek ochucených. Díky těmto dvěma oceněním se ochucená Finlandia stala nejoceňovanější vodkou v historii této světové soutěže.

 

Finlandia oslavuje

„V průběhu mého působení jako rozhodčího v této soutěži je vzácný moment vidět ochucenou vodku vyhrát dvojnásobnou zlatou medaili," řekl Tony Abou-Ganim, renomovaný mixolog a rozhodčí sanfranciské soutěže. „Jakmile jsem přiložil nos ke skleničce, věděl jsem, že dvojnásobná medaile patřila Finlandia Grapefruit...Opět tento rok vyhrála nejlepší ochucenou vodku! Je báječné vidět ochucenou vodku stát bok po boku nejlepších čistých vodek světa."


„Jsme přesvědčeni, že Finlandia Grapefruit Fusion má v soutěžích takový úspěch, protože chutná jako byste grep vymačkali ze stromu přímo do láhve," řekl Neil Punwani, výkonný ředitel Finlandia Vodky. „Přisuzujeme to čistým přírodním ingrediencím Finlandia Vodky, se kterými je spojená."


Finlandia Vodka má základ v nejlepších přírodních ingrediencích, šestiřadém ječmeni a čisté ledovcové vodě. Tyto ingredience dodávají svěží a čistou chuť, se kterou se pak lehce mísí všechny přírodní aromata. Díky těmto příchutím tak konzument není ohromen alkoholem, ale je schopný si vychutnat samotnou esenci přírody. „Cílem ochuceného portfolia Finlandia Vodky je stanovit globální standart v kategorii vodek tím, že budeme poskytovat ty nejvybranější svěží a přírodní chutě a vůně ovoce", řekl Neil Punwani. „Tato ocenění a nesčetná další jsou dokladem špičkové kvality a chuti této značky."

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

21.04.2011 - 21:37:55

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

20.08.2010 - Jak se loni dařilo pražským hotelům

Společnost Labartt Hospitality ve spolupráci s ...

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.