GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 15.11.2018, svátek má Leopold
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Třetí vlna Bacardi & Martini University odstartovala


Treti vlna Bacardi & Martini University odstartovalaBacardi & Martini University je vzdělávací projekt realizovaný pod hlavičkou značek společnosti Bacardi. První série školení se uskutečnila již v loňském roce a setkala se s velkou odezvou ze strany jejích účastníků. Proto se organizátor projektu rozhodl pro jeho další pokračování. První školení se uskutečnila již na konci září a další jsou naplánována na nadcházející měsíce.


Bacardi & Martini University je unikátní projekt společnosti Bacardi, který se skládá z několika částí a je určen pro začínající i pokročilé barmany, ale také pro sommeliéry a obchodní partnery společnosti Brown-Forman, která jednotlivé alkoholové značky z portfolia Bacardi na domácím trhu zastupuje. Od loňského roku se univerzity zúčastnily již stovky zájemců, kteří měli příležitost seznámit se s informacemi nejen o výrobě jednotlivých drinků, ale také s historií a původní přípravou legendárních koktejlů a řadou zajímavostí z barmanského prostředí. Během letošních podzimních měsíců se uskuteční série převážně rumových školení mimo Prahu a projekt navštíví např. Ostravu, Brno, Vrchlabí, Hradec Králové a další města po celé republice. „Zájemci, profesionální barmani, se do university mohou přihlašovat prostřednictvím našich obchodních zástupců," říká Petr Polák, marketingový ředitel společnosti Brown-Forman Czech & Slovak Republics a dodává: „Universita v podání Marka je opravdový zážitek. I v budoucnu hodláme tento projekt rozvijet, vytrénovaní barmani přináší první ovoce, sledujeme to u podniků proškolených v předchozích vlnách."


Odborným garantem projektu je Brand Ambassador značek společnosti Bacardi - Martini Marek Šenkapoul. Ten se věnuje barmanství a tréninku na profesionální úrovni již řadu let a pro účely Bacardi & Martini University byl speciálně vyškolen.

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

08.10.2010 - 12:42:38

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

14.06.2010 - Léto svádí k mámení

I když to venku na léto moc nevypadá, podle kalendáře ...

08.04.2010 - Stát zakázal prodej lihovin ve více než šestilitrovém balení

Vlastní kolek musejí mít nyní také malé "placatice", které dosud ...

04.06.2010 - Jak začít se sushi

Přinášíme osm rad pro všechny kdo se chtějí naučit dělat ...

21.06.2010 - Brambory známé i neznámé

Mezi oblíbené přílohy nejenom v našem kraji určitě patří brambory. ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2018 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.