GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 25.09.2020, svátek má Zlata
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Letní Bohemia Sekt ... užívejte si častěji !

 

Letní Bohemia Sekt ... užívejte si častěji !V letošním roce společnost BOHEMIA SEKT připravila již desátý jubilejní ročník letní kampaně na podporu značky Bohemia Sekt a letní konzumace sektů. Cílem kampaně je dále působit na české spotřebitele ve smyslu rozšíření příležitostí spotřeby sektu a přesvědčit je, že sekt není jen nápojem oslav příchodu nového roku, ale zejména atraktivním, smyslným, osvěžujícím a noblesním nápojem, který navíc skvěle chutná! Hlavní myšlenkou je stále podporovat frekvenci spotřeby a zvýšit počet příležitostí konzumace Bohemia Sektu v souladu se slogany „Užívejte si častěji" a „Život nás baví."

 

„Letní Bohemia Sekt" je již tradiční komunikační kampaní s cílem prosadit Bohemia Sekt jako atraktivní nápoj, jehož kvalita, smyslnost, noblesa a chuť inspiruje k naplnění letního volna s rodinou a přáteli, ale zpříjemní i pracovní schůzky a setkání. S létem se stupňuje počet slavnostních příležitostí, romantických schůzek a chvílí pohody, tedy příležitostí, kdy si můžete vychutnat dlouhotrvající jemné perlení Bohemia Sektu. Kampaň je zaměřena především na spotřebitele, kteří se chtějí na chvíli zastavit a vychutnat si krásy letních měsíců.

 

V tomto duchu je také vedena i mediální část kampaně. Televizní sponzorský vzkaz „Užívejte si častěji!" provází například seriál Džungle rtěnek či Top Star Magazín na TV Prima, cestopisy „Na cestě" a „Mamba show" Haliny Pawlovské na ČT 1. Součástí mediální části kampaně jsou samozřejmě i tisková média, a to jak odborná, tak určená široké veřejnosti, dále facebooková kampaň „pozvi přátele na sklenku Bohemia Sektu" a také  spojení s druhým dílem filmu „Sex ve městě", který vstupuje v červnu do českých kin.

 

,,Důležitou součástí kampaně, která ještě více podpoří image Bohemia Sektu jako ideálního a atraktivního letního nápoje, jsou nejrůznější letní akce, které jsou pod drobnohledem veřejnosti: spolupracujeme s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech, jsme oficiálním sektem Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově a také soutěže MISS Česká republika," uvedl Martin Fousek, marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT.

 

Stěžejní pro úspěch celého projektu je místo nákupu sektů. V maloobchodě se objeví  speciální displeje ve formě čtvrtpalet a půlpalet, nabídka letní kombinace Bohemia Sektu nebude chybět v letácích obchodních řetězců, některé řetězce budou nabízet k nákupu Bohemia Sektu jahody zdarma.

 

Neméně důležitá část kampaně je zaměřena na restaurace. Zahrnuje velké množství gastronomických předmětů a tiskovin s cílem zpříjemnit návštěvníkům restaurací, barů a letních zahrádek den nabídkou sklenky vychlazeného Bohemia Sektu s jahodou. Součástí gastronomické podpory jsou také speciální vyškolené týmy, které budou celý červen navštěvovat restaurace s nabídkou osvěžujícího Bohemia Sektu a atraktivní hry o ceny....

 

Bohemia Sekt prostě v létě nikdo nepřehlédne. Bude všude, kde má být. Tak ať vás s ním život baví!!!   

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

14.05.2010 - 17:15:36Diskuze k článku
Jméno*
Text*
Kontrola*: 7 plus 2 je
 

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

04.08.2010 - Nejlepší bary v Česku

Bugsys Bar zařadil časopis Newsweek mezi dvacet nejlepších barů světa. ...

26.12.2009 -

reklama:

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.