GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 30.09.2020, svátek má Jeroným
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » PIVO

Značka Budweiser Budvar získala dvě medaile v anketě Sdružení přátel piva

 

 

Znacka Budweiser Budvar ziskala dve medaileV letošním ročníku tradiční ankety Sdružení přátel piva o nejlepší piva, pivovary a pivovarské osobnosti roku byla úspěšná dvě piva značky Budweiser Budvar. Nealkoholické pivo se umístilo ve své kategorii na druhém místě, tmavý ležák Budweiser Budvar skončil na místě třetím. V letošním roce tak značka Budweiser Budvar získala celkem šest medailí na domácích i zahraničních pivních soutěžích.


České Budějovice/Jihlava 3. listopadu 2011 - Včera byly v Jihlavě zveřejněny výsledky nejstarší novodobé soutěže na českém pivním trhu. Sdružení přátel piva (dále jen SPP) vyhlásilo nejlepší piva, pivovary a pivovarské osobnosti roku 2011 v celkem 12 kategoriích. V konkurenci celkem 298 piv se na stupně vítězů prosadila i dvě piva značky Budweiser Budvar: nealkoholické pivo získalo druhé místo a tmavý ležák skončil na místě třetím.


„Výsledky jsou velmi cenné, protože tato soutěž jako jediná v České republice zohledňuje ve dvou kolech jak popularitu jednotlivých piv, tak i jejich kvalitu," říká Ing. Petr Samec, tiskový mluvčí Budějovického Budvaru. Piva značky Budweiser Budvar tak letos získala již šest medailí na soutěžích doma i v zahraničí. „Nejcennější z nich jsou dvě zlaté medaile pro světlý ležák z Bruselu a z Tel Avivu," dodává Petr Samec. V letošním roce získalo svou první mezinárodní medaili i nealkoholické pivo Budweiser Budvar, které se stává i významným exportním produktem: v současné době se vyváží do devíti zemí a v příštím roce by se jeho export měl rozšíří i do dalších států. Objem exportovaného nealkoholického piva Budweiser Budvar se za tři čtvrtletí 2011 meziročně zvýšil o 27 procent.

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

04.11.2011 - 07:18:50

PIVO
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

04.08.2010 - Nejlepší bary v Česku

Bugsys Bar zařadil časopis Newsweek mezi dvacet nejlepších barů světa. ...

26.12.2009 -

reklama:

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.