GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 14.10.2019, svátek má Agáta
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » PIVO

Velkopopovický Kozel 11° získal titul ChampionaV prestižní soutěži Pivex - Pivo roku 2014 uspěla piva z Prazdroje ve většině kategorií

 

 

Velkopopovicky Kozel 11 st. ziskal titul Championa

 

 


V odborné degustační soutěži pivovarského oboru Zlatý pohár Pivex - Pivo 2014 jednoznačně triumfoval Velkopopovický Kozel 11°. Kromě absolutní ceny Champion si vysloužil také zvláštní ocenění Privilegium 11 v kategorii jedenáctistupňových piv a nejvyšší příčku obsadil i v kategorii světlých ležáků. Druhé místo této kategorie náleží pivu Radegast Premium. V kategorii nealkoholických míchaných piv převládl Birell s příchutí Citron&Granátové jablko na druhém místě, následovaný třetím Birellem Limetka&Malina. V dalších kategoriích uspěl také nealkoholický Birell Světlý, Velkopopovický Kozel Černý a Gambrinus Šťavnatý Grep. Celkově získalo ocenění osm piv z nabídky pivovarů Plzeňského Prazdroje, což je dosud rekordní úspěch.


V rámci galavečera pivovarníků a sladovníků ČR v pondělí 24. února v Kongresovém centru Orea hotelu Voroněž v Brně slavila piva Plzeňského Prazdroje úspěch téměř ve všech hlavních kategoriích. „Za skvělý výsledek samozřejmě považujeme absolutní titul Championa pro Velkopopovického Kozla 11° i další jeho prvenství v jednotlivých kategoriích. Těší nás ale každé ocenění našich piv, včetně úspěchu v kategorii nealkoholické míchané pivo, v níž odborná porota vysoce hodnotila Birell Citron&Granátové jablko a Birell Limetka&Malina," sdílí radost Paolo Lanzarotti, generální ředitel Plzeňského Prazdroje.


Z celkem šesti hlavních kategorií - světlé ležáky, světlá výčepní piva, tmavá piva, nealkoholická piva, nízkoalkoholická míchaná piva a nealkoholická míchaná piva - dále porota z portfolia Plzeňského Prazdroje ocenila druhým místem tmavé pivo Velkopopovický Kozel Černý a Birell Světlý jako druhé nejlepší nealkoholické pivo. Oblibu nízkoalkoholického míchaného piva Gambrinus Šťavnatý Grep u veřejnosti stvrdila v soutěži Pivex také odborná porota třetím místem ve své kategorii. Radegast Original získal certifikát kvality za vyrovnanou kvalitu ve dvoukolové soutěži.

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

27.02.2014 - 12:02:09

PIVO
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

08.04.2010 - Stát zakázal prodej lihovin ve více než šestilitrovém balení

Vlastní kolek musejí mít nyní také malé "placatice", které dosud ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

14.06.2010 - Léto svádí k mámení

I když to venku na léto moc nevypadá, podle kalendáře ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2019 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.