GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 17.07.2024, svátek má Martina
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » TECHNOLOGIE/ZAŘÍZENÍ

Elegantní zásobníky na ubrousky oceněné red dot design award 2014 Tork Xpressnap Image line

 

 


Elegantni zasobniky na ubrousky ocenene red dot design award 2014 Tork Xpressnap Image lineZnačka Tork, světový lídr na trhu s hygienickými řešeními mimo domov, představila systém zásobníků na ubrousky Xpressnap® Image line, oceněný letošní prestižní designovou cenou red dot. Systém doplňují elegantní ubrousky s šesti variantami designu.

 

 

Red Dot Award Product Design 2014 získala řada Tork Xpressnap® Image line za provedení v ořechovém dřevu i hliníku. Tyto zásobníky jsou vytvořeny zvláště pro samoobslužné restaurace a podniky zaměřené na náročnější zákazníky a design, jako jsou letištní salónky, řetězce hotelů nebo konferenčních center, řetězce kaváren, jídelen, pekáren, cukráren nebo snack bary.

 


Chladný hliník, přívětivý ořech

 

Koncept Aluminium je luxusní verze stávající řady zásobníků. Koncept je vnímán jako chladný,tvrdý a „mužštější". Je navržen tak, aby předcházel kontaminaci ostatních ubrousků. Dávkování po jednom ubrousku zajišťuje, že se dotýkáte pouze ubrousku, který použijete, čímž se zlepšuje hygiena dávkování.

 

Koncept Walnut (ořech) je inovativní a unikátní, je vnímán jako „zvoucí", útulný a domácký.

 

Zásobníky z ořechového dřeva mají certifikaci odpovědného zdroje FSC.

 

Značka Tork získala prestižní designové ocenění red dot již v roce 2009, a to pro funkční hygienické zásobníky Elevation.

 


Ekologie a úspora ruku v ruce

 

Zásobníky navíc snižují spotřebu ubrousků nejméně o 25 % ve srovnání s tradičními systémy, protože umožňují vyjmout jen jeden ubrousek v jednom okamžiku. To je navíc zárukou hygieny, protože ubrousku se dotkne jen ta osoba, která jej použije. K dispozici jsou ve dvou velikostech, stolní a snack, takže si provozovatel může vybrat adekvátní variantu.

 

 

Designové ubrousky

 

Ubrousky prémiové kvality umocňují dojem ze systému Image. Bílý ubrousek je potištěn elegantním, charakteristickým motivem listu (dekorativní potisk na bílém ubrousku). V jednom balení ubrousků se střídá šest různých motivů: 3 různé listy - všechny se shodným koncepčním vzhledem - a 2 verze každého listu (negativní tisk s několika tečkami).

 

 

K dostání jsou také ubrousky v bordó barvě. Ubrousky jsou vyrobeny z kvalitní 100% celulózy, jsou certifikované pro styk s potravinami a nesou značku EU Ecolabel.

 

 

"Hosté v mém hotelu si všímají detailů. Když jsme chtěli lepší metodu dávkování ubrousků, zvolili jsme Tork Xpressnap Aluminium-vypadá moderně a skvěle se hodí k našemu stylu." Franck Martinelli, Best Western Hotel and Spa Grand Palais, Lille, France

 

 

O společnosti SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget)

 

SCA je vedoucí globální společností, působící v oblasti hygieny a dřevozpracujícího průmyslu. Skupina SCA vyvíjí a vyrábí dlouhodobě udržitelným způsobem produkty osobní hygieny, hygienické papírové výrobky a produkty ze dřeva.

 

Své produkty prodává přibližně ve 100 zemích světa pod silnými značkami včetně nadnárodních značek TENA a Tork i značek regionálních jako Lotus, Libresse, Tempo a Libero. Jako největší vlastník lesů v Evropě klade SCA vysoký důraz na trvale udržitelný rozvoj v lesním hospodářství. Skupina SCA zaměstnává přibližně 34 000 lidí (údaje na konci roku 2013). Prodej v roce 2013 dosáhl částky 89 miliard SEK (10,3 miliardy EUR). SCA byla založena v roce 1929, hlavní sídlo má ve Stockholmu ve Švédsku, kde je zapsána na burze NASDAQ OMX. Pro více informací navštivte prosím www.sca.com.

 

 

 

O značce Tork

 

Tork je globální značkou švédské skupiny SCA, Svenska Cellulosa Aktiebolaget. Skupina SCA je výrobcem a dodavatelem produktů osobní hygieny, hygienického papíru, obalových materiálů, publikačního papíru a výrobků ze dřeva ve více než 100 zemích světa. 

 

 

 

 

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

03.10.2014 - 09:26:39

TECHNOLOGIE/ZAŘÍZENÍ
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

06.10.2009 - 20 tázek pro: Vladana Horáková, generální ředitelka, Aquapalace Hotel Prague

1. Který/á hoteliér/ka je vám vzorem? Vzory nemám, spíš odstrašující ...

21.01.2010 - Speciální a neobvyklá piva české provenience

Přes určitý pokles v posledním roce stále platí, že Česká republika ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

18.06.2010 - Španělský hotelový řetězec zbrojí v Česku na další expanzi

NH Hotels otevřel dva hotely v Praze a Olomouci, další ...

22.01.2009 - Hotels.com: Pokles cen v hotelech o 3 procenta

Po celém světě během tohoto léta klesly průměrné ceny za ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2024 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.