GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 20.11.2018, svátek má Nikola
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » HOTEL/WELLNESS/SPA

Nový hotel Moods sází na náladu


Nový hotel Moods sází na náladuV centru historické části Prahy byl v květnu otevřen nový boutigue hotel Moods, který, jak říká generální ředitel Nah-Dja Tien, je Apple friendly. Jedná se o vůbec první Apple Inc. multimediální hotel v České republice. V původní budově je k dispozici 30 pokojů, recepce, bar, konferenční salonek a dvě masážní místnosti, nově postavená budova nabízí prostor pro dalších 21 pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny Apple technologií s integrovaným Mac mini a iPod pro surfování po síti. Hosté vlastnící iPhone nebo iPod mohou skrze něj a díky hotelovému intranetu objednávat veškeré hotelové služby a zároveň libovolně na základě nálady volit hudbu v pokoji.

 

 

ODLIŠNÝ KONCEPT ZAJÍMÁ KLIENTY


Hotel je zajímavý hned z několika důvodů. Jeho ředitel stál u zrodu celého nápadu, který v mnoha případech sám pomáhal instalovat. Jde například o pravé mechové polštáře z lesa, aplikované na stěnu ve vstupní hale, nebo bambusové kroužky za recepcí a barem. Z lobby se prochází do prosvětlené zimní zahrady, která vyplňuje volný prostor mezi oběma budovami. Na chodbách jsou napsané repliky z knihy Tři zlaté klíče od českého autora Petra Síse. Kniha vypráví o autorově dětství stráveném v Praze a designéři tento příběh použili v celém hotelu. Úvodní slova z vět jsou napsána na stropě před každým vstupem do pokoje, věta pokračuje na stěně nad postelí a končí v koupelně na skleněných zástěnách u vany. Tien říká, že pokud by host spal ve všech pokojích od jedničky vzestupně, přečtete celou knihu.


Ručně vyrobené postele od firmy Hästens Sweden ve velikosti king size, a osvětlení, které si podle nálady host může naladit na několik různých barev, to vše patří k vybavení pokojů. Koupelny jsou laděny do šedé barvy. Hotel disponuje konferenčním prostorem pro 40 lidí, pojatým moderně a kreativně. Thajské, relaxační a jiné masáže jsou k dispozici 24 hodin denně.

 

Zdroj: www.ihned.cz

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

Autor: Věra Nováková
22.06.2010 - 07:49:42Diskuze k článku
Jméno*
Text*
Kontrola*: 4 plus 1 je
 

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

14.06.2010 - Léto svádí k mámení

I když to venku na léto moc nevypadá, podle kalendáře ...

08.04.2010 - Stát zakázal prodej lihovin ve více než šestilitrovém balení

Vlastní kolek musejí mít nyní také malé "placatice", které dosud ...

04.06.2010 - Jak začít se sushi

Přinášíme osm rad pro všechny kdo se chtějí naučit dělat ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

21.06.2010 - Brambory známé i neznámé

Mezi oblíbené přílohy nejenom v našem kraji určitě patří brambory. ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2018 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.