GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 29.05.2020, svátek má Maxim
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » HOTEL/WELLNESS/SPA

Chytré řešení při úkliduilustrační fotoProduktů zabývajících se úklidem v hotelu je v současné době na trhu nepřeberné množství. Tím větší radost můžete mít, když pro údržbu svého zařízení najdete portfolio výrobků zahrnující nejen úklid pokojů, ale i restaurace, kuchyně a wellness.


Firma Kärcher se již po desetiletí opírá o bohaté zkušenosti z praxe v oboru čištění a velkou inovační schopnost, což potvrzuje rostoucí počet patentů. V České republice působí od roku 1988. Svým zákazníků z oblasti hotelnictví a gastronomie nabízí nejen již standardní vysavače a čističe podlahových ploch, ale také přístroje na údržbu jinak dosti náročných prostor, jako je hotelový bazén, spa a wellness zázemí, sauna nebo hotelová kuchyně.PAMATUJTE NA ČISTÉ KOBERCEKoberec je tou částí hotelového interiéru, na kterou padne přísné oko příchozího hosta jako první. Udržet jej v naprosté čistotě vám pomůže přístroj Puzzi 100 Super, což je nejmenší profesionální čistič koberců a čalounění dodávaný firmou Kärcher. Nízká zbytková vlhkost a jednoduchá ob-sluha tvoří z tohoto extraktoru téměř nepostradatelného pomocníka pro každý hotel. Stroj je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 10 l na čistou vodu s čisticím médiem a druhou rovněž o objemu 10 l na vodu znečištěnou. Navíc může být stroj vybaven ruční hubicí, která slouží k čištění čalouněného nábytku.ANI ZRNKO PRACHUO spokojené hosty se při každodenním vysávání v hotelu a na každém patře postará suchý vysavač T 15/1 plus s elektrickým sacím kartáčem. Důkladné čištění by totiž již z principu nemělo znamenat obtěžování hlukem. Elektrický sací kartáč zajistí hloubkové čištění koberce bez ztráty sacího výkonu. Vlasy nebo nitky jsou bez problémů - a především tiše - odstraněny.Pro jednoduchý, rychlý a tichý občasný úklid v restauraci nebo v jídelně je určeno bateriové koště Kärcher EB 30/1. Snadno si poradí s drobky pod stoly či s rozsypaným cukrem. O čistá okna a bezchybná atria se postarají další stroje Kärcher. Novinkou v sortimentu je stěrka na okna s odsáváním Kärcher WV 50. Lze ji použít na jakékoliv skleněné plochy, např. i zástěny sprchových koutů.PODLAHA JAKO ZRCADLOPodlahový mycí stroj s odsáváním BR 40/10 C Adv. se v restauraci nebo v kuchyni postará ve spojení s čisticím prostředkem rozpouštějícím tu-ky o hygienickou čistotu. Ve vstupní hale nahradí podlahový čistič se dvěma válcovými kartáči ruční mytí prováděné úklidovým personálem. Díky dvěma transportním kolečkům lze přístroj snadno přepravit k dalšímu čištění i přes stupně do jiných místností (např. sanitárních). Velmi dobře je využitelný v oblasti wellness u bazénů.Podlahový mycí stroj s odsáváním BR 30/4 C Adv. se postará o perfektní čistotu na malých plochách, např. optimálně vyčištěn a ošetřen je mramor v oblasti schodů. Obsluha přístroje je jednoduchá, stejně jako u vysavače, tvar a hmotnost stroje usnadňují přepravu.

 

 

Zdroj: www.ihned.cz

 

reklama:

 

Hlavní strana   Články od nejnovějšího   Aktuálně   Alkoholické nápoje   Pivo   Víno   Nealkoholické nápoje

 

Káva/Čaj  

Potraviny/Kuchyně  

Technologie/Zařízení   

Hotel/Wellness/Spa  

Restaurace/Inspirace  

Podnikání/Užitečné 

 

 

Akční nabídky

Nové výrobky

Publikace •

Recepty

Kalendář akcí

Inzerce •

Databáze dodavatelů Nápoják

                 

        

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

Autor: Jitka Korčeková
05.01.2010 - 07:48:06Diskuze k článku
Jméno*
Text*
Kontrola*: 9 plus 10 je
 

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

20.08.2010 - Jak se loni dařilo pražským hotelům

Společnost Labartt Hospitality ve spolupráci s ...

02.07.2009 - Karlovy Vary - Thriller na kolonádě

Krize tvrdě dopadla na západočeské lázně. Jezdí do nich o ...

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.