GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 27.09.2021, svátek má Jonáš
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ

Podnikání


Gastrotrend inventurní tabulka BAR

ilustrační foto

Formulář pro daň z příjmů u fyzických osob za rok 2009

ilustrační foto
Formulář pro daň z příjmů u fyzických osob za rok 2009; pokyny
ilustrační foto
Formulář pro daň z příjmů u právnických osob za rok 2009 ilustrační foto
Formulář pro daň z příjmů u právnických osob za rok 2009; pokyny
ilustrační foto

více na České daňové správě

 

 

 

 

Zaměstnání


Dohoda o hmotné odpovědnosti ilustrační foto
Dohoda o pracovní činnnosti ilustrační foto
Dohoda o provedení práce ilustrační foto
Pracovní smlouva ilustrační foto

 

 

 

 

Software pro restaurace a hotely


Zde si můžete stáhnout dema, shareware, freeware hotelového a restauračního softwaru.
NoRec Extra 3.1.0.9. Sklad surovin Cafe Server Systém DeCe HOTEL
Systém DeCe RESTAURACE
Gradex Gastro standard 
Restaurace 
E-CashBox

 

NoRec Extra 3.1.0.9

obrázek 155x20
Program pro závodní kuchyně, stravovací jídelny, restaurace, penziony a hotely. Jedná se o normovací program jídel, včetně několika set receptů tvořených dle platných státních stravovacích norem.


Normování jídel dle zadaných kritérií (množství, velikost normy), obsahuje více než 1000 receptů dle platné státní normy, seznam názvů a cen surovin (s možností editace), možnost tvorby vlastních receptů (s možností editace), kopírování receptů do vlastních (s možností editace), export receptur do HTML formátu, tvorba společné výdejky surovin normovaných jídel, zálohování a obnova ze zálohy celého programu včetně vlastních receptů s nastavitelnou historií záloh, kompletní nápověda v menu programu nebo přez F1 k danému oknu, nástroje (kalkulačka, daňová kalkulačka a kalendář).NoRec Extra 3.1.0.9.

Os: Windows 9x, ME, NT, XP, 2000, Vista

Licence: demo

Cena plné verze: 2.800,- Kč bez DPH

Sklad surovin

obrázek 155x20

Program Sklad surovin navazuje na program NoRec obsahuje kompletní skladovou agendu surovin ale i hotových jídel, pro přímý prodej prodejních surovin (suroviny které se pouze přeprodávají), prodejních výrobků (výrobky vytvořené z výrobních surovin) ale i výrobních surovin (suroviny potřebné k výrobě prodejních výrobků). Program je zaměřen jak pro plátce DPH tak i pro neplátce. Vše je operativně nastavitelné včetně výše DPH jednotlivých surovin a výrobků. Program Sklad surovin je vytvořen pro použití jak s programem NoRec (je schopen převzít a vyskladnit celou výdejku vytvořenou programem NoRec), tak i bez něj jako samostatný sklad. Není zajištěna podpora nižších operačních systémů ale provoz na nich není vyloučen. Program Sklad je momentálně distribuován jako 30ti denní plně funkční Trial beta verze.


Sklad surovin

Os: Windows 9x, ME, NT, XP, 2000

Licence: trial

Cena plné verze: 5.200,- Kč bez DPH

Cafe Server

obrázek 155x20

Software je určen pro řízení provozu a tarifikaci v internetových kavárnách a na místech, kde jsou pronajímány počítače (počítačové herny, hotely, hostely, knihovny, školy, internetové koutky, info centra, apod.)

Chrání počítače proti neoprávněnému použití; máte stále přehled o aktuálním stavu každého počítače;umožňuje ovládat počítače vzdáleně z jednoho místa;vzdáleně je možné počítače také vypínat, zapínat a restartovat; automaticky počítá cenu podle zadaných parametrů; vlastní nastavení DPH nebo účtování bez DPH; možnost nastavení různých slev a používání předplacených karet; účtování dalších produktů a služeb; automatické počítání a účtování vytisknutých stránek; možnost uvádění ceny ve dvou měnách; přehledy pro kontrolu tržby; export přehledů do různých formátů; statistické informace o návštěvnosti internetové kavárny; jednoduchá a rychlá instalace, snadné ovládání software; vícejazyčné uživatelské rozhraní (anglicky, česky - další jazyky se připravují).

Technické požadavky: Lokální počítačová síť, protokol TCP/IP, administrátorská práva.

Os: Cafe Server - Windows 95, 98, NT4, ME, XP,Vista; Cafe Client - Windows,Linux

Licence: demo

Cena plné verze: 1.200,- Kč bez DPH

Systém DeCe HOTEL

obrázek 155x20

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Vzhledem k přesné evidenci výrazně omezíte možnosti úniku Vašich peněz za poskytované služby i bez Vaší přítomnosti. Okamžitě získáte informace o výši a skladbě tržeb za zvolené období. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Registrovaným uživatelům je poskytována nabídka nových verzí programu (upgrade).


Recepce: umožňuje rezervaci pokojů, evidenci ubytovaných hostů, vystavování souhrnných závěrečných účtů, převody rezervovaných pokojů, prodej z recepce,  vedení knihy hostů. Restaurace: jednotlivé objednávky hostů, vystavování účtenek. Služby: evidence a prodeji doplňkových služeb (např. sauna, půjčování kol).Přehledy: informace o provozu penzionu (např. tržbách za zvolené období). Pokladna: kompletní vedení pokladny. Účetnictví: podklady pro zaúčtování v jednoduchém nebo podvojném účetnictví, automatický převod pokladny do podvojného účetnictví DeCe ÚČTO.

DeCe Hotel


Licence: demo


Cena plné verze: od 4.900,- Kč bez DPH

 Systém DeCe RESTAURACE

obrázek 155x20

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Vzhledem k přesné evidenci výrazně omezíte možnosti úniku Vašich peněz za poskytované služby i bez Vaší přítomnosti. Okamžitě získáte informace o výši a skladbě tržeb za zvolené období. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Registrovaným uživatelům je poskytována nabídka nových verzí programu (upgrade). Recepce: umožňuje rezervaci pokojů, evidenci ubytovaných hostů vystavování souhrnných závěrečných účtů, převody rezervovaných pokojů, prodej z recepce, vedení knihy hostů. Restaurace: jednotlivé, objednávky hostů, vystavování účtenek. Služby: evidence a prodeji doplňkových služeb (např. sauna, půjčování kol). Přehledy: informace o provozu penzionu (např. tržbách za zvolené období). Pokladna: kompletní vedení pokladny. Účetnictví: podklady pro zaúčtování v jednoduchém nebo podvojném účetnictví, automatický převod pokladny do podvojného účetnictví DeCe ÚČTO


 

Licence: demo

Cena plné verze: od 5.900,- Kč bez DPH

 Gradex Gastro standard

obrázek 155x20

Produkt řešící komplexní řešení chodu restauračního provozu. Cílem systému je zrychlení a zefektivnění zpracování objednávek,
usnadnění rezervací, zpracování rautů, kompletní správa skladu(ů) restaurace a manažerské a kontrolní funkce. Umožňuje rozdělit
restauraci na různé podrestaurační provozy s různou cenovou politikou. Manažer cenových programů umožňuje správu cen dle
akcí, kombinačních slev jako např. 2+1 zdarma, dle obratu zákazníka či účtenky, časové a denní platnosti a zaměstnanecké ceny.

 

Mezi funkce patří: dotyková obrazovka (rychlá odezva, minimum dotyků na objednávku); spolupráce s pokladními zásuvkami, registračními tiskárnami, čtečkami čárových kódů;  rezervace míst a salonků; tvorba jídelního lístku (kalkulace, receptury); skladové hospodářství (více skladů – hlavní sklad, bar, kuchyň); skladové pohyby (inventury, příjemky, výdejky a převodky mezi sklady, možnost užití skeneru čárového kódu); správce receptur a jejich kalkulace (technologie drag and drop, možnost rekurzivního zadávání receptur); cenová politika (stanovování cen, akční ceny, polední menu); pokladní a objednávkový systém – rozúčtování stolů, přesazování, spojování; evidence finančních toků na pokladnách; zadávání plateb v různých měnách a typů plateb (hotovost, karta, faktura); detailní monitorizace všech pokladen a pracovišť; libovolná modifikace účtenek; fakturace a sledování úhrady; klientský servis (věrnostní karty, speciální ceny a slevy); správa dodavatelů a hostů; správa zaměstnanců jejich seskupování do kategorií (kuchař, číšník, provozní, barman, skladník) včetně definice práv a přístupů; vlastní definice pokladního menu pro jednotlivé restaurační prostory (vlastní ceny, nastavení časové závislosti, libovolný vzhled pro číšníky); správce místností s možností definice rozmístění solů a místností (rozdělení na jednotlivá podlaží, salonky, zahrádky) dle potřeb
číšníka / provozovatele; možnost přístupu přes internet.


 

 

Gradex Gastro Standard

Os: Windows 2000, 2003, XP, Vista-32, Vista-64

Licence: demo

Cena plné verze: od 14.800,- Kč bez DPH

 Restaurace

obrázek 155x20

V rámci modulu Restaurace lze pracovat až na deseti pokladnách v síti, kdy se operace prováděné kteroukoliv pokladnou přenášejí na síť a stav skladů odpovídá aktuálním zásobám. Pokladny mohou tisknout několik formátů paragonů (od dvou dokladů na A4 až po mini paragony tištěné na pokladních tiskárnách a bloky pro kuchyň). Zboží vydané přes pokladnu se odečítá ze skladu, lze pracovat i s několika sklady zároveň. V případě potřeby lze nastavit, aby sklad povolil záporný stav zboží. Přes pokladnu lze též vykupovat zboží (např. prázdné láhve), které se vkládá do skladu. Denní uzávěrky či uzávěrky za období je možné omezit též pro konkrétní sklad či směnu. Při výdeji zboží přes pokladnu se ve skladu automaticky generují hromadné výdejky. Počet stolů není omezen. Lze načítat položky ze stolu do samostatné platby hosta, za pomoci odkazů na skladové karty je možné odebírat např. alkohol po kusech (např. 6x malý panák) a odečítá se ze skladové karty, která je vedená v litrech. Receptury a složené výrobky s odečítáním z karet surovin. Výpisy platby ze stolu, automatický přepočet do EUR dle kurzu. Tisk pokladních bloků. Podpora zákaznického displeje, pokladní zásuvky, čteček čárových kódů a pokladních tiskáren (Star200,300 i jiných). Obsluha zkratkovými klávesami velmi zrychluje práci. K obsluze kasy není nutná myš. Plná podpora dotykového displeje.

Program je využíván každý den ve více než 150 restauracích.


 

Restaurace

 

Licence: demo

Cena plné verze: 3.990,- Kč bez DPH

 E-CashBox

obrázek 155x20

Tento software slouží jako elektronická pokladna s přehledem o prodeji, výdajích, skladovém hospodářství, všech účetnických transakcích za Vámi dané období. Okamžitě máte přehled o aktuálním stavu Vašeho podniku, kde je co a za kolik objednáno. Již nikdy žádné počítání, obsloužíte své zákazníky rychle a pohodlně.....

Umožňuje vkládání zboží nejen pomocí kódů; automatické vedení a aktualizace skladu; zobrazení účetnických transakcí za libovolné období; statistiky prodeje, příjmu a výdajů; uživatelský přístup zaměstnanců; možnost vedení libovolného počtu účtů najednou; velice jednoduché, intuitivní a přehledné uživatelské prostředí; možnost nastavení limitu pro jednotlivé účty; jednoduché rozpočítávání jednoho účtu mezi více zákazníků; jednoduché vytváření receptů; inventury; vede vždy aktuální přehled o všech provedených transakcích.


Os: Windows 98, 98SE, 2000, XP

Licence: demo

Cena plné verze: 1.900,- Kč bez DPH

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

03.10.2008 - 11:02:31Diskuze k článku
Jméno*
Text*
Kontrola*: 5 plus 8 je
 

Герда 2021 20.08.2021 09:20:37
https://bit.ly/gerda_2021 Герда 2021
hydroxycholorquin 02.08.2021 09:41:23
hydrochloroqine https://plaquenilx.com/# hydroxichlorquine
side effects hydroxychloroquine 29.07.2021 22:56:02
hydroxychloroquine 400 mg https://plaquenilx.com/# hydroxychloroquine
KdvXQ 25.07.2021 07:42:29
Medicines information. Generic Name. <a href="https://plaquenil4people.top">plaquenil no prescription</a> in USA Everything what you want to know about pills. Read information here.
PkkWZ 25.07.2021 05:13:10
Medicament information. What side effects? <a href="https://plaquenil4people.top">plaquenil tablets</a> in Canada Some what you want to know about medicine. Read information here.
UdjNU 19.07.2021 06:35:11
<a href="https://domalech.ru">how to get trazodone</a>
AjuZS 19.07.2021 04:19:26
<a href="https://krasota4u.ru">buy generic trazodone for sale</a>
generic tadalafil from uk 08.06.2021 13:38:21
tadalafil alcohol <a href="https://elitadalafill.com/">tadalafil contraindications</a> tadalafil vs cialis reviews
buy cialis usa 08.06.2021 05:57:20
tadalafil price at walmart <a href="https://elitadalafill.com/">cialis generic</a> canada generic tadalafil
EqaKB 21.05.2021 16:37:12
<a href="https://5bz.ru/">предприятия россии база данных</a>
QtcAQ 17.05.2021 03:51:43
cialis for men <a href="https://topcialistabs.com/">cialis professional</a> does medicare cover cialis
ZnrSG 16.05.2021 19:03:42
how to make cialis work better <a href="https://topcialistabs.com/">how many years can you take cialis?</a> how long does 5mg cialis last
RkjOJ 16.05.2021 01:34:20
cialis vs levitra <a href="https://cialisortadalafil.com/">cialis commercial bathtub</a> cialis canadian pharmacy
SxfLM 15.05.2021 19:10:58
buying cialis cheap <a href="https://cialisortadalafil.com/">tadalafil 20 mg</a> cialis logo
EqwDR 15.05.2021 14:51:43
viagra for women <a href="https://sildenafilviagratop.com">sildenafil 100mg</a> natural viagra for men
GwsIT 15.05.2021 05:54:31
viagra <a href="https://sildenafilviagratop.com">viagra 100mg</a> herbal viagra
LygRA 14.05.2021 04:01:42
viagra cost <a href="https://edviagramaster.net/">edviagramaster.net</a> sildenafil 50mg
ZqgPG 13.05.2021 20:32:19
viagra from canada <a href="https://edviagramaster.net/">sildenafil over the counter</a> natural viagra for men
KeuOG 13.05.2021 05:59:47
great resumes <a href="https://writingacoverletteronline.com/">best resume building sites</a> volunteer work on resume
OvyYP 12.05.2021 23:10:01
devops resume <a href="https://writingacoverletteronline.com/">career transition cover letter</a> marketing manager resume
Kathrynninly 12.05.2021 05:41:33
is cialis safe <a href="http://tadalafilled.com/">cialis or viagra</a> cialis and lisinopril
RgdAE 12.05.2021 04:56:49
caregiver resume <a href="http://coverletterforresumetop.com/">coverletterforresumetop.com</a> pharmacist resume
GvqXO 11.05.2021 19:24:23
skills and abilities resume <a href="http://coverletterforresumetop.com/">help writing a cv</a> linkedin upload resume
Kathrynninly 11.05.2021 16:39:17
cialis over the counter <a href="http://tadalafilled.com/">what is cialis</a> how fast does cialis work
MartinaAddep 07.05.2021 23:21:06
sildenafil citrate 100mg <a href="https://mysildenafilkr.com/">viagra over the counter</a> generic viagra cost
MartinaAddep 07.05.2021 13:45:31
get viagra <a href="https://mysildenafilkr.com/">viagra cost per pill</a> sildenafil 50 mg
Francesvor 07.05.2021 07:35:08
generic viagra names <a href="https://mrviagrashop.com">sildenafil citrate tablets 100mg</a> sildenafil walmart
RebeccaniT 07.05.2021 01:15:16
professional essay service writer <a href="http://writemyessayslfd.com/">write an essay for me</a> best essay writing service free
Francesvor 06.05.2021 20:22:21
discount viagra <a href="https://mrviagrashop.com">viagra canada</a> sildenafil without prescription
RebeccaniT 06.05.2021 02:44:50
essay on postal service in hindi <a href="http://writemyessayslfd.com/">web site</a> australia essay service
StellaPef 05.05.2021 05:10:34
how to write an essay about myself <a href="https://topessaywriterfas.com/">college essay counselor</a> how to write an essay answering a question
StellaPef 04.05.2021 05:32:46
how to write a topic sentence for an essay <a href="https://topessaywriterfas.com/">college admission essay</a> how to write a good profile essay
Tiffanyted 03.05.2021 09:39:13
cialis for sale online in canada <a href="https://toptadalafiltabs.com/">viagra vs cialis hardness</a> canadian online pharmacy cialis
Tiffanyted 02.05.2021 00:26:16
canadian cialis <a href="https://toptadalafiltabs.com/">cialis mexico</a> cialis patent expiration 2016
Janicehow 30.04.2021 15:44:25
cialis 20 mg price <a href="https://mycialistabs.com/">cialis for sale</a> how much does cialis cost per pill
Janicehow 30.04.2021 13:59:47
generic cialis <a href="https://mycialistabs.com/">what happens if you take 2 cialis</a> cialis coupon free trial
RttAR 28.04.2021 12:22:10
Drugs information for patients. Generic Name. <a href="https://pregabalin24x7.top">buying cheap pregabalin for sale</a> in USA All information about medicament. Read now.
KphJB 25.04.2021 03:50:37
Drugs information sheet. What side effects? <a href="https://lyricafor.top">order cheap lyrica without a prescription</a> in Canada Best about medicine. Get information now.
OdfCZ 10.01.2021 12:19:58
Meds information. Long-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">buy prednisone without dr prescription</a> in Canada. Everything about medicament. Read information here. <a href=http://interiorconsumer.org/forums/topic/watch-free-krc-genk-waasland-beveren-live-stream-free-belgium-jupiler-pro-league-football-2020-27-12-2020/#post-22524>Everything trends of medicament.</a> <a href=http://doll.2-d.jp/navi/log/eid72.html?>Actual what you want to know about pills.</a> <a href=http://blog.marzapower.com/2008/10/16/my-reply-to-reply/comment-page-47/#comment-500099>Some trends of pills.</a> a6a2762
Hana 18.01.2017 07:09:54
Dobrý den, pokud do své provozovny sháníte kvalitní gastro zařízení rozhodně mohu doporučit stránku http://www.gastrocentrum-pisek.cz/.
Šárka Červenková 31.05.2015 12:11:38
Dobrý den, na Vašich stránkách není platný odkaz pro stažení demoverze normovacího programu NoRec Extra 3.1.0.9. Prosím o zprávu, zda demoverzi ještě nějakou formou poskytujete, jezdím jako dobrovolník vařit na skautský tábor pro rodiče s dětmi a potřebovala bych si (ideálně prostřednictvím free SW) spočítat spotřebu potravin. Předem děkuji za info, s přátelským pozdravem Šárka Červenková cervenkovas@seznam.cz
PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

01.06.2015 - Kavárny mohou vyzkoušet úsporné ubrousky Tork

Značka Tork společnosti SCA, největší světový výrobce řešení problémů pro ...

20.09.2008 - Absinth - základní informace

Absinth je tradičně destilovaný nápoj s vysokým podílem alkoholu (45%-75% ...

21.10.2008 - IQ tipy pro gurmetský zážitek

Nejchutnější a taky nejdražší jsou jikry vyzy velké, takzvané beluga. ...

11.05.2018 - Japonský pivní hit jde na trh v Česku

Když před třemi desítkami let japonská společnost Asahi uvedla na ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2021 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.