GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 10.07.2020, svátek má Libuše / Amálie
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » BAR

Vinea už i v míchaných nápojích

 

 

ilustracni fotoKofola akci pořádala ve spolupráci s Českou barmanskou asociací (CBA). Soutěžící míchali alkoholické i nealkoholické nápoje nově z produktů Vinea a tradičně z řad nápojů Orangina. Soutěže se účastnilo 36 soutěžících, z toho 21 profesionálů a 15 juniorů. Na prvním místě se v kategorii Junior Classic umístil David Halgaš z Plzně, v Profi Classic se vítězem stal Achim Šipl z Liberce.


David Halgaš zvítězil s drinkem „kvak", jehož složení bylo následující: 15g limetky, 1cl Vanille sïrupu, 1cl Menthle verte sirupu, dolito Vineou a ozdobeno limetkou a mátou.


Achim Šipl zvítězil drinkem „Orangina jak jinak", který měl následující složení: 3 cl Metaxy, 1cl Licoru 43, 2cl pasion fruit sirupu, 1cl spicy sirupu, dolito 10cl Oranginou, ozdobeno salátem Shangaj, ředkví a červenou řepou.


Aleš Svojanovský, prezident České barmanské asociace zhodnotil VINEA & ORANGINA EVENT těmito slovy: „V kategorii Profi se do hotelu Frymburk sjela velmi kvalitní skupina nejlepších barmanů z celé ČR. Celá akce byla velmi zajímavá a přítomní hosté se při barmanském klání i následné flair exhibici v podání Václava Abraháma velmi dobře bavili."


Vinea je osvěžující nealkoholický sycený nápoj vyrobený z přírodní suroviny bílého hrozna. Vinea je zelený klenot, jiskřivého vzhledu, lahodné chuti a příjemné osvěžující vůně. Obsahuje vylisovanou hroznovou šťávu (nejméně 10%), vysoký podíl ovocných cukrů, organických kyselin, minerálních látek a celé řady vitamínů B. Dodává se ve formátu 1,5l PET, 0,5l PET a 0,25l sklo a to ve dvou příchutích - Bílá a Červená.


Orangina je oblíbená značka, známá po celém světě. Její kořeny pocházejí z Francie. Jde o prémiový jemně sycený nápoj s dužinou a vysokým podílem ovocné složky. Je vyráběna z pečlivě vybraných surovin bez použití konzervačních látek, umělých barviv, aromat a sladidel. Dodává se ve formátu 1,5l PET, 0,5l PET a 0,25l sklo ve dvou příchutích - Regular a Rouge.

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

28.02.2011 - 08:57:55

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

21.10.2008 - IQ tipy pro gurmetský zážitek

Nejchutnější a taky nejdražší jsou jikry vyzy velké, takzvané beluga. ...

04.06.2009 - DAŇOVÉ ŘÍZENÍ - Obrana proti daňové kontrole

Při sporech s finančním úřadem vám potřebné argumenty dodají judikáty.

13.09.2011 - Postmixy šetří váš čas, prostor i peníze

Pokud řešíte zajištění přísunu chutných, čerstvých a osvěžujících nápojů pro ...

04.08.2010 - Nejlepší bary v Česku

Bugsys Bar zařadil časopis Newsweek mezi dvacet nejlepších barů světa. ...

18.06.2017 - První boutique hotel na Šumavě láká na delikatesy francouzského šéfkuchaře

Restaurace Nebespán v Kašperských Horách je synonymem špičkové zážitkové gastronomie ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2020 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.