GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 23.07.2018, svátek má Libor
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » BAR

Vuelta a casa Bacardi zná vítěze

 

 

CasabacardiVuelta a casa Bacardi, motivační soutěž pro bary napříč Českou republikou zná vítěze. Na prvním místě se umístil písecký Revolution bar, druhou příčku obsadil českobudějovický Mocca bar a na třetím místě skončil klub Mexx z Telče. Tři zástupci z každého vítězného podniku navštíví na přelomu června a července španělské město Sitges, místo, kde se narodil zakladatel v současnosti nejprodávanějšího rumu na světě Don Facundo Bacardi.

 


Vuelta a casa Bacardi je motivační soutěž značky Bacardi, která probíhala od listopadu 2010 do dubna 2011 v barech po celé republice. Podniky se do programu mohly přihlašovat prostřednictvím obchodních zástupců, od listopadu do konce dubna probíhalo průběžné hodnocení přihlášených barů. Hlavním kritériem nebylo pouze množství prodaného rumu Bacardi, ale také vizibilita značky v daném podniku. Hodnotila se dominance brandu, originalita a doba jeho vystavení.

 

 


Sala_HeritageDo soutěže se zapojilo více než 60 barů z celé ČR, ale výhra v podobě 3 denního výletu do rodného města zakladatele Bacardi čekala jen na 3 zástupce z každého ze 3 nejúspěšnějších barů. Na prvním místě se umístil písecký Revolution bar, druhou příčku obsadil českobudějovický Mocca bar a na třetím místě skončil klub Mexx z Telče. „Výherce čeká ve Španělsku bohatý program, nebude chybět návštěva Barcelony, večerní návštěva vybraných, stylových barů a v neposlední řadě zastávka v návštěvním centru Bacardi, které je jednou z hlavních atrakcí města Sitges. Toto město nebylo vybráno náhodou - právě odtud totiž pochází Don Facundo Bacardi, zakladatel v současnosti nejrozšířenějšího rumu na světě." říká Martin Brodský, brand manager značky Bacardi.

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

28.06.2011 - 12:19:10

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

14.06.2010 - Léto svádí k mámení

I když to venku na léto moc nevypadá, podle kalendáře ...

21.01.2010 - Speciální a neobvyklá piva české provenience

Přes určitý pokles v posledním roce stále platí, že Česká republika ...

08.04.2010 - Stát zakázal prodej lihovin ve více než šestilitrovém balení

Vlastní kolek musejí mít nyní také malé "placatice", které dosud ...

12.11.2008 - Čaj

V jedné čínské legendě, Shen Nung, legendární čínský císař seděl ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2018 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.